CENTRUM USŁUG DETEKTYWISTYCZNYCH
 
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
 

INDYWIDUALNE

PODEJŚCIE DO KLIENTA

DYSKRECJA W PODEJMOWANYCH DZIAŁANIACH

LICENCJA DETEKTYWISTYCZNA

 

ZAKRES USŁUG

 

O NAS

Centrum Usług Detektywistycznych tworzą licencjonowani detektywi posiadający wiedzę fachową oraz doświadczenie zawodowe zdobyte podczas wieloletniej pracy w pionach operacyjnych służb podległych MSWiA.

Nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie, rzetelnie i profesjonalnie, podchodząc do każdej sprawy indywidualnie. Naszym klientom dostarczamy w pełni wiarygodne dowody mające na celu pomóc im w danej sprawie, osiągnąć zamierzony cel oraz podjąć trafną decyzję – zarówno biznesową jak i prywatną.

Pracujemy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Podczas pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i sprzęt operacyjny oraz szeroką siatkę informatorów dzięki czemu działamy szybko i skutecznie.

Zgromadzony przez Nas materiał dowodowy i sporządzone na koniec sprawozdanie jest wykorzystywane w postępowaniu sądowym.

Działamy na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonym przez Ministra Spraw Wewnętrznych nr RD-47/2017 oraz posiadamy polisę Odpowiedzialności Cywilnej na świadczenie usług detektywistycznych

CUD-logo-pdf.jpg

KONTAKT

Centrum Usług Detektywistycznych

CUD24.pl

50-046 Wrocław

ul. Świebodzka 6/1

 

biuro@cud24.pl


Tel: 884000495

       509183600

GODZINY OTWARCIA:

PON-NIEDZ  24h/7

Dziekujemy